Window4u-ico
salamander-logo

Už viac ako 30 rokov pôsobí na svetovom trhu s PVC profilmi na výrobu plastových okien. V pozadí úspechu profilu Salamander sú plastové okná s vysokým kvalitatívnym štandardom a vysokou technickou zrelosťou. Ponúkané systémy plastových okien majú originálny, jedinečný a nenapodobiteľný design. Plastové okná Salamander patria medzi najmodernejšie výrobky svojho druhu.

Profily a viac info

Schueco_Partner_Logo_Partnerbar

Energetická účinnosť, minimálna údržba a dlhá životnosť, jednoduchá obsluha, široká škála povrchových úprav, vysoká stabilita a úzka šírka záberu. Plastové okná ponúkajú len to najlepšie.

Profily a viac info

rehau

Okná REHAU sa vyznačujú vynikajúcimi technickými vlastnosťami. Sú vyrobené presne podľa Vašich požiadaviek a ponúkajú veľa možností konfigurácie, napríklad široký výber laminátov.

Profily a viac info

gealan-logo

Precízna funkčnosť a dokonalý vzhľad sú hlavné vlastnosti okien vyrábané z profilu GEALAN. Rôzne tvarové a farebné variácie vtlačia vášmu domovu nielen elegantnú tvár, ale dodajú mu predovšetkým novú identitu. Skvelé technické parametre plastových profilov GEALAN Vám zaručia očakávaný komfort.

Profily a viac info

ekosun_logo

Inovatívny systém energeticky úsporných okenných profilov, určený do budov so špeciálnymi požiadavkami na úsporu energie.

Profily a viac info

Encore-1

Okná Encore zabezpečujú prívod prirodzeného, zdravého svetla a čerstvého vzduchu do interiéru domu, znižujú tepelné straty a zlepšujú akustiku miestnosti.

Profily a viac info

aluplast-logo

Systém Energeto NEO predstavuje nové možnosti dizajnu, ktoré sú vďaka bohatým možnostiam vhodné do všetkých typov budov.

Profily a viac info
© Copyright Rekonštrukia bývania Spracovanie Reboot-it.cz