Window4u-ico

aluplast-logo

Systém Energeto NEO predstavuje nové možnosti dizajnu, ktoré sú vďaka bohatým možnostiam vhodné do všetkých typov budov. Profily majú jednoduché, kubistické tvary, ktoré vďaka svojmu zapustenému dizajnu pripomínajú hliníkové okná. Vďaka na dotyk príjemným štruktúram aludec a woodec, ktoré sú k dispozícii pre systém Energeto NEO, je možné vytvoriť jedinečné plastové okná odlišné od všetkých ostatných.

0,76

Uw pri Ug = 0,5
(rámik Ultimate)*

3

Tesnenia

6

Komôr

Energeto Neo 3

Výhody

– montážna hĺbka 76 mm
– zasklenie pakety skiel od 36 do 68 mm
– výška rámu a krídla 115 mm
– technológia lepenia skla Bonding Inside
– kompozitná výstuž (nahrádza oceľové jadro)
– dostupné konštrukcie woodec a aludec

Nový systém obsahuje riešenia na zlepšenie tepelnej izolácie pridaním stredového tesnenia a odstránením tepelných mostov. Poslednú z týchto vlastností sme dosiahli nahradením klasického oceľového jadra kompozitnou výstužou.

Konštrukcia okien je tiež pevnejšia. Zodpovedajú za to technológie Powerdur Inside a Bonding Inside, ktoré zlepšujú statický výkon systému, čo vedie k vyššej odolnosti a spoľahlivosti. Ochranu proti vlámaniu zasa zvyšuje systém Safetec Inside.

*Hodnota Uw je uvedená pre referenčné okno s rozmermi 1230 x 1480 mm

Publikácia nepredstavuje obchodnú ponuku. Prezentované grafické materiály sú len ilustračné a skutočné farby a textúry produktov sa môžu líšiť od tých, ktoré sú zobrazené na reklamných materiáloch. Prezentovaná grafika vrátane zobrazenia farieb nemôže byť dôvodom na reklamáciu.
Energeto Neo 2

 Dostupné farby

farba-1
farba-2
farba-3
farba-4
farba-5
farba-6
farba-7
© Copyright Rekonštrukia bývania Spracovanie Reboot-it.cz