Window4u-ico
Schueco_Partner_Logo_Partnerbar

Existuje mnoho dobrých dôvodov, prečo si vybrať plastové okná Schüco: jedným z nich je presvedčivá kvalita systémov Schüco. Všetky systémy Schüco u PVC sa vyvíjajú a vyrábajú v nemeckom Weißenfelse. Použitý plast spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu, je šetrný k životnému prostrediu, odolný voči poveternostným vplyvom a svetlu, nárazuvzdorný a nestráca svoj tvar ani pri vysokých teplotách. Kovanie a kľučky sú chránené proti korózii. Následná starostlivosť a z nej vyplývajúce prevádzkové náklady na údržbu plastových okien Schüco sú tak minimálne.

Okno LIVIO 82

LIVIO (Schüco LivIng)

Druh materiálu – PVC značky SCHÜCO
Šírka – 82 mm
Počet komôr – 7
Počet tesnení – 3 (verze MD) / 2 (verze AD)
Druh krídla – hranaté Sx
Parameter Uf (W/m2K) – 0,96
Parameter Uw (W/m2K) – 0,76 (pre sklo 0,5 s teplým rámčekom)
Záručná doba – 5 rokov pre biele a farebné okná
Špeciálne vlastnosti – výnimočná belosť a lesk profilov a šedé tesnenie, zvýrazňujúce vzhľad bielych okien

Vyvinuté pre Vaše vysoké nároky

Schüco LivIng je nový profilový systém, ktorý stanovuje nové štandardy komfortu, bezpečnosti, energetickej účinnosti a dizajnu. S hĺbkou rámu 82 mm a tepelnoizolačnými vlastnosťami na úrovni pasívneho domu už teraz spĺňa požiadavky energeticky úsporných okien budúcnosti. Nová technológia tesnenia ponúka vysoko účinnú ochranu proti prievanu, vlhkosti a hluku – počas celej životnosti okna. Kvalita “Made in Germany” a ochrana proti vlámaniu až do triedy RC 2 sú ďalšími argumentmi, ktoré uľahčujú výber okien Schüco LivIng.

livio-4
livio-5

Okno NOVEL 70

NOVEL (Schüco Corona CT-70)

Druh materiálu – PVC značky SCHÜCO
Šírka – 70 mm
Počet komôr – 5
Počet tesnení – 2 (verzia AD)
Druh krídla – hranaté Sx, zaoblené Rx
Parameter Uf (W/m2K) – 1,4
Parameter Uw (W/m2K) – 1,04 (pre sklo 0,7 s teplým rámčekom)
Záručná doba – 5 rokov pre biele a farebné okná
Špeciálne vlastnosti – výnimočná belosť a lesk profilov a šedé tesnenie, zvýrazňujúce vzhľad bielych okien

Tepelná izolácia

S oknami Schüco Corona CT 70 sa znižuje spotreba energie, čo šetrí vaše peniaze a pomáha chrániť vzácnu klímu. To je jasne viditeľné v profilovej časti: viackomorová konštrukcia profilu s piatimi komorami a zvýšenou stavebnou hĺbkou 70 mm tvorí základ pre vynikajúcu tepelnú izoláciu. Použitím obvodového dorazového tesnenia a izolačného zasklenia sa dosiahli hodnoty tepelnej izolácie, ktoré boli ešte pred niekoľkými rokmi prakticky nepredstaviteľné. Okrem toho si všimnite masívne oceľové výstuhy v ráme a krídle. Tie zabezpečujú vysokú stabilitu a životnosť týchto okien. Všetko kovanie je bezpečne ukotvené v oceľových výstuhách umiestnených po obvode okna. Aj to prispieva k vašej bezpečnosti a hodnote vašich okien. Dôležité je, že okná Schüco Corona CT 70 spoľahlivo fungujú aj po mnohých rokoch, rovnako ako v čase ich montáže.

novel-4
novel-5

Farebné varianty

Môžete si vybrať plastové okná a dvere v mnohých farebných variantoch, ktoré vyhovujú vašim individuálnym požiadavkám, a doladiť tak svoj dom alebo inú budovu k dokonalému dizajnu.

vzornik-farieb

Príslušenstvo

Obohaťte svoje okno o doplnok s charakterom. Naše okenné kľučky sa vyznačujú jednoduchým tvarom a vysokou použiteľnosťou. Takmer všetky modely sú vybavené funkciou Secustik® – patentovaným uzamykacím mechanizmom, ktorý sťažuje zásah zvonku, čím zabezpečuje ešte väčšiu bezpečnosť.

© Copyright Rekonštrukia bývania Spracovanie Reboot-it.cz