Window4u-ico

Kľučka Hoppe Toulon

Kľučka s integrovaným mechanizmom SecuForte. Keď je okno zatvorené aj keď je vyklopené, kľučka je vždy automaticky zablokovaná. Je to tak vďaka tomu, že rúčka a čap kľučky nie sú pevne spojené. Kľučka sa automaticky blokuje.


Kľučka Kwadro

Moderné hliníkové okenné kľučky s pôsobivým štvorcovým tvarom. Rukoväť je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov a precízny mechanizmus fixácie polohy rukoväte každých 45° zaistí pohodlnú prácu v každom okne, najmä v tých z mikroventilácie. Tieto kľučky sú ideálne pre domácnosti, byty, kancelárie a taktiež verejné budovy.


Hliníkové kľučky

Dokonalý doplnok akéhokoľvek typu okien. Hliníkové kľučky sú mimoriadne odolným a praktickým riešením.


Kľučka Medos Dublin De Luxe

Kľučka sa vyznačuje jedinečným frézovaním, ktoré jej dáva futuristický dizajn a nadčasovú eleganciu. Kľučka De Luxe je dostupná výhradne v čiernej farbe.


Maco kľučka standard

Kľučka renomovanej kvality, ktorá dokonale spĺňa svoju funkciu nielen pre svoje technické vlastnosti, ale aj pre praktický vzhľad a tvar. Použitie tohto typu kľučky zaručuje bezpečnosť a používateľský komfort.


Štandardná kľučka

Jednoduché a funkčné riešenie pre všetkých. Na použitie vo všetkých typoch okien.


Maco kľučka s kľúčom

Ponuka pre tých, pre ktorých je bezpečnosť na prvom mieste. Blokovaním vo forme kľúča je možné zaistiť okno proti otváraniu zvnútra. Riešenie, ktoré si najčastejšie vyberajú rodičia, ktorí chcú chrániť okno pred otvorením deťmi.


Maco kľučka s tlačidlom

Alternatíva kľučky s kľúčom. Otočenie kľučky a tým aj otvorenie alebo vyklopenie okna je možné po zatlačení a pridržaní tlačidla. Táto funkcia sťažuje otvorenie okna zvonka neoprávnenými osobami.


Hoppe Secustic kľučka s kľúčom

Kľučky majú samobezpečnostný mechanizmus blokujúci otáčanie kľučky, čo zabraňuje otvoreniu okna zvonka, a kľúč, ktorý zabraňuje otvoreniu okna zvnútra.


MoonLight kľučka

Kombinácia funkčnosti a moderného štýlu. Charakteristický vzhľad kľučky určite priťahuje pozornosť ľudí, ktorí oceňujú netradičnú estetickosť, a tých, pre ktorých sú pri zariaďovaní interiéru dôležité aj tie najmenšie detaily.


Štandard kľučka s kľúčom

Alternatívna ponuka k štandardným modelom kľučiek. Obsahuje kľúč zabraňujúci nežiaducemu otváraniu. Kombinácia klasického vzhľadu a funkčnosti.


Kľučka Medos Dublin

Kľučka je už v základnej verzii dostupná s kľúčom a tlačidlom. Kľučky Dublin sú podľa typu dostupné v niekoľkých najpopulárnejších farbách (práškovo lakované, pieskované a brúsené).


Úchyt Medos KW

Pre tieto úchyty Medos KW na dvere je charakteristický nepravidelný tvar. Kvôli zvýšeniu výberu, komfortu a prispôsobeniu dizajnu dverí sú k dispozícii vo verziách 45o a 90o. Sú rezané na mieru podľa priania zákazníkaa vyrábané z nehrdzavejúcej ocele – škriabanej.


Úchyt Medos SS

Jednoduchý ale veľmi štýlový úchyt z nehrdzavejúcej ocele – škriabanej. Model SS môže mať priemer  32 alebo 40. Môže byť pripevnený k dverám pod uhlom 45o alebo 90o.

 

Je vyrábaný na mieru.


Úchyt Medos PR

Zaujímavý symetrický tvar úchytu Medos PR určite zvýrazní moderný tvar dverí. Úchyt je vyrobený
z nehrdzavejúcej ocele – škriabanej. Ako ďalšie zvýhodnenie pri výbere dverových úchytov ponúkame možnosť ich výroby v požadovanej dĺžke, či tiež montáž na dvere pod uhlom 45o alebo 90o.


Krytky na pánty

Jednoduché a zároveň elegantní řešení. Sady krytek na plastová okna v bohaté paletě barev umožní dotažení úpravy interiéru až do nejmenších detailů.

  • – bílá
  • – zlatá
  • – bronzová
  • – stříbrná
  • – golden look
  • – titanová
  • – krémová

© Copyright Rekonštrukia bývania Spracovanie Reboot-it.cz