ZDVIŽNO-POSUVNÝ SYSTÉM AL - (HST)

aliplast-ultraglide-cut

Hliníkový systém Vám zaručí vysokú pevnosť, stabilitu a oveľa vyššiu životnosť ako v prípade plastových profilov. Počiatočná vyššia investícia sa vďaka vysokej životnosti hliníku určite časom vráti. Nízky prah a bezbariérový prístup je samozrejmosťou. Kovanie Siegenia zabezpečí ľahkú manipuláciu. Spolupracujeme so špičkovým belgickým výrobcom Aliplast, ktorý je na trhu už 32 rokov. Doprajte si luxusný výrobok dostupný pre každého.

aliplast-ultraglide-design

ZDVIŽNO-POSUVNÝ SYSTÉM PVC - (HST)

Plast je najpoužívanejší materiál pri výrobe okien a dverí. Jeho cenová dostupnosť v kombinácií s kvalitnými doplnkami zaručia vynikajúci pomer medzi kvalitou a cenou. Zdvižno-posuvný má nízky prah a dĺžka môže byť až do 6 metrov. Ovládanie je vďaka kovaniu Winkhaus alebo Siegenia veľmi jednoduché a zvládne ho aj malé dieťa.

SKLOPNO-POSUVNÝ SYSTÉM - (PSK)

Tento systém je cenovo prístupnejší, má vyšší prah a je obmedzený na šírke. Kovania Winkhaus alebo Siegenia zabezpečia bezproblémovú manipuláciu s pohyblivou časťou konštrukcie. Je obľúbený aj pri oknách, kde je obmedzený vnútorný priestor.

POSUVNÝ SYSTÉM AL

aliplast-visoglide-cut

Hliníkový posuvný systém sa okrem svojej pevnosti vyznačuje ľahkou manipuláciou. Jednoduché vedenie krídla po hliníkovej koľajnici robí z tohto systému cenovo dostupný výrobok, ktorý je veľmi obľúbený medzi zákazníkmi.

aliplast-visoglide-design

HARMONIKOVÝ SYSTÉM AL

aliplast-visofold-cut

Chcete byť jedinečný a originálny? Harmonikový systém od Aliplast Visofold je pre Vás jedinečné riešenie. Práve spôsob otvárania Vám dovolí prepojiť obytný priestor s terasou po celej šírke otvoru.

aliplast-visofold-design

© Copyright 2016 Rekonštrukia bývania Spracovanie Reboot-it.cz