aluplast-logo

Oslovuje Vás dokonalosť tvarov, precíznosť detailov a vysoká kvalita materiálov? Potom je pre Vás ideálny profil Aluplast. Tomuto profilu dôverujú milióny ľudí po celom svete a stal sa tradíciou vo výrobe plastových okien. Dlhodobo si udržiava svoje popredné miesto na trhu. A to vďaka vysokej kvalite a prepracovanosti každého profilu. Presvedčte sa sami!

Profily a viac info

brugman-logo

Plastový systém Brügmann predstavuje vhodný pomer kvality a ceny. Dostatočná šírka profilov v kombinácií s kvalitnou oceľovou výstuhou zaručujú vynikajúcu stabilitu. Okná Brügmann sú vhodné do všetkých typov administratívnych a priemyselných budov alebo rodinných domov. Samozrejmosťou je široká škála farieb.

Profily a viac info

salamander-logo

Už viac ako 30 rokov pôsobí na svetovom trhu s PVC profilmi na výrobu plastových okien. V pozadí úspechu profilu Salamander sú plastové okná s vysokým kvalitatívnym štandardom a vysokou technickou zrelosťou. Ponúkané systémy plastových okien majú originálny, jedinečný a nenapodobiteľný design. Plastové okná Salamander patria medzi najmodernejšie výrobky svojho druhu.

Profily a viac info

koda-system

Okná VARIOR

– Nadčasový design za najlepšiu cenu
– Hospodárne riešenie v značkovej kvalite
– Moderné okná vyrábané s cieľom minimalizovať tepelné straty
– Systém so stredovým dorazovým tesnením
– Efektívna tepelná izolácia a rôznorodý dizajn pre náročnejšiu bytovú výstavbu

Profily a viac info

ALUTOP

Novinka na Slovenskom trhu, ktorá svojim pomerom kvality a ceny uspokojí aj náročnejšieho zákazníka. Moderný vzhľad profilu dodá Vašej stavbe nádych luxusu

Profily a viac info

© Copyright 2016 Rekonštrukia bývania Spracovanie Reboot-it.cz